Rozwiń swoją produkcję z dedykowanym oprogramowaniem PDE

Twoj partner w zarządzaniu zapotrzebowaniem, produkcją i logistyką.


Zarządzaj przepływem pracy

Dzięki wsparciu systemu PDE będziesz w stanie rozplanować swoją produkcję tak by optymalnie wykorzystać wszystkie swoje zasoby - maszyny, towary i ludzi.

Analityka i statystyki

Wiedza jest kluczem do podejmowania dobrych decyzji. Wykorzystując wparcie systemu w zakresie Business Intelligence popraw wyniki finansowe swojej firmy.

Personalizacja

Dzięki zorientowaniu systemu na produkcję w prosty sposób zezwól na wielowariantowość oferowanych wyrobów i dostosuj produkcję pod każdego klienta


Wszystko czego potrzebujesz dla swojej produkcji

Nasze rozwiązanie z klasy systemów MRP zapewnia wsparcie wielu procesów zachodzących wewnątrz twojej firmy.

  • Obsługa zamówień i kontrahentów
  • Faktury
  • Zapotrzebowania Materiałowe
  • Produkcja
  • Logistyka
  • Zamówienia niestandardowe
  • Kontrola Jakości
  • Reklamacje i obsługa pogwarancyjna
  • Analityka Biznesowa


Nowoczesne rozwiązanie dla twojej firmy

Dzięki wykorzystaniu technologii internetowych stworzyliśmy rozwiązanie proste, szybkie i intuicyjne w obsłudze rozwiązanie, które nie wymaga sztabu ludzi do jego obsługi.

Prosty i nowoczesny

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii zapewniliśmy funkcjonalny i prosty w obsłudze wygląd programu do planowania produkcji.

Niezależny od sprzętu

Korzystasz z Mac'a, Androida czy Windowsa ? Nie ma znaczenia jaki sprzęt wykorzystujesz. PDE zadziała na każdym z nich!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej !


Jak oprogramowanie pomaga w zarządzaniu produkcją?

W większości zakładów produkcyjnych czy fabryk niezbędne jest umiejętne planowanie wielu procesów jednocześnie – w tym przede wszystkim logistycznych. Gotowe wyroby z linii technologicznych są przekazywane do maszyn lub pracowników odpowiedzialnych za ich pakowanie, a następnie przeznaczone do etykietowania i wysyłki do klienta. Składające się z kilku etapów działania możesz jednak znacząco usprawnić, wybierając nasz program do obsługi produkcji oraz magazynu.

Dzięki niemu na czas dowiesz się o brakach materiałowych, co pozwoli Ci na ich uzupełnienie w odpowiednim terminie. To z kolei umożliwi realizację wszystkich zamówień bez opóźnień. Jest to również ułatwienie w kontekście prowadzenia rozliczeń za poszczególne towary. Przy ich zakupie wprowadzisz dane do oprogramowania, mając tym samym pełną kontrolę nad wydatkami związanymi z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. W ten sposób znacznie usprawnisz wieloetapowy proces, jakim jest planowanie produkcji. Program wykonany przez naszą firmę zapewni Ci szereg udogodnień w tym zakresie.

Co ważne, proponowane oprogramowanie z klasy systemów MRP to wsparcie dla różnych działań przedsiębiorstwa. Głównym celem jest optymalizacja wspomnianych procesów produkcyjnych, ale spore możliwości odkryjesz też w organizacji kwestii logistycznych związanych z Twoją firmą. Pomoże Ci w tym nasz program do obsługi magazynu. Oprócz zarządzania i planowania produkcji doskonale sprawdza się on jako narzędzie do monitorowania stanu gotowych wyrobów. Wygodniejsze przechowywanie i czytelne rozłożenie poszczególnych towarów na regałach pozwoli na szybsze ich zlokalizowanie w celu realizacji kolejnych procesów logistycznych, np. transportu do klienta.

Czy korzystanie z oprogramowania produkcyjnego jest trudne?

Wielu właścicieli przedsiębiorstw unika wdrożenia nowoczesnych programów np. do obsługi magazynu ze względu na potencjalne problemy z ich poprawnym użytkowaniem. Nie musisz się tego obawiać w przypadku oferowanych przez nas systemów do zarządzania zakładem produkcyjnym czy fabryką. Zastosowaliśmy bowiem nie tylko wspomniany już prosty wygląd, ale też rozwiązania usprawniające korzystanie z aplikacji. Wprowadzenie danych trwa krótko, a wszystkie bazy są opisane w taki sposób, by ułatwić ich wypełnianie informacjami. Przejrzysty interfejs sprawia, że narzędzie jest przystępne także dla osób bez doświadczenia w użytkowaniu oprogramowania do planowania produkcji.

Jesteśmy otwarci na wszelkie wskazówki naszych klientów, dlatego możemy dopasować system do Twoich potrzeb. Zarządzanie nawet bardzo rozbudowanym zakładem produkcyjnym lub sporym magazynem będzie dzięki temu nie tylko o wiele prostsze, ale przede wszystkim efektywniejsze. Przełoży się to na znaczenie marki w branży – dzięki nam rozwiniesz swoją działalność i zapewnisz kontrahentom obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu w celu skonfigurowania Twojego programu do planowania produkcji!