Nasze oprogramowania do planowania i obsługi magazynu czy produkcji

Bez względu na zakres działalności wydajność funkcjonowania zdecydowanej większości przedsiębiorstw uzależniona jest obecnie od umiejętnego wykorzystania nowoczesnych technologii. Dlatego też dla właścicieli zarówno małych, jak i średnich oraz dużych biznesów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Sprzedajemy oprogramowanie dla firm produkcyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim wyzwaniem logistycznym jest skuteczne zarządzanie produkcją. Program komputerowy pomaga nie tylko należycie zorganizować konieczne do zrealizowania prace, ale także znacząco je usprawnić.

Wszystko dzięki możliwości zbierania, archiwizowania oraz analizowania najistotniejszych ze strategicznego punku widzenia danych. Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszej ofercie oprogramowanie produkcyjne spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim to, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wiemy o tym, że specyfika funkcjonowania firmy zależy od wielu różnorodnych czynników. Nasi najlepsi specjaliści zadbają o to, aby stworzyć dla Ciebie program magazynowo-produkcyjny, który pomoże w skutecznym zarządzaniu wszystkimi procesami – od początku do końca. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

PDE

Nowoczesne oprogramowania do zarządzania procesem produkcyjnym w firmie. Oprogramowanie PDE należy do klasy systemów MRP, skupiając się na zarządzaniu zleceniem produkcyjnym od zamówienia do jego wysłania jak i ewentualnej reklamacji. Dzięki temu oprogramowaniu można sprawnie monitorować stan własnej produkcji, wydajność pracowników czy optymalizować zamówienia towarów. Wszystkie wymienione tutaj kwestie są dla właścicieli firm niezmiernie istotne. Nierzadko zdarza się, że w ofercie konkretnego przedsiębiorstwa znajduje się od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych, co sprawia, że trzeba zadbać o odpowiednio duży magazyn. Doskonałym przykładem, obrazującym taki stan rzeczy, są sklepy z częściami samochodowymi. Aby uniknąć logistycznego chaosu, każdy element oferty musi zostać odpowiednio opisany i skatalogowany. Współcześnie bardzo trudno byłoby sobie wyobrazić, aby wykonać taką operację w sposób analogowy. Odpowiednio dobrany program do magazynu to w zasadzie jedyny skuteczny sposób na to, aby na bieżąco kontrolować ilość towaru sprzedawanego oraz tego, który wraca na regały wskutek zwrotu od klienta.

Oprogramowanie dla produkcji przeznaczone do zarządzania ma wiele zalet. Za największą z nich uznaje się jednak fakt, że w przeciwieństwie do ludzi komputery nie popełniają błędów. Jeżeli wszystkie komendy zostaną wprowadzone prawidłowo, to można mieć absolutną pewność co do tego, że kiedy magazyn zostanie poddany inwentaryzacji, to znajdująca się w systemie liczba produktów, będzie odpowiadała tej zweryfikowanej ze stanem rzeczywistym. Z dumą przedstawiamy nasze programy do produkcji i zarządzania jej procesami, ponieważ wiemy, że oddajemy klientom do dyspozycji oprogramowanie dopracowane w każdym szczególe.


Business Intelligence

Zapewniamy, że nowoczesne oprogramowanie PDE dodatkowo oferuje wsparcie w procesach analityki biznesowej własnego przedsiębiorstwa. Dzięki danym zbieranym przez system - podejmowanie decyzji biznesowych będzie lepsze i oparte na faktach.

  • Analiza rentowności
  • Analiza wydajności pracowników
  • Eksporty danych do CSV (Excel)
  • Wydruki i raporty PDF
  • Analiza wykonania produkcji

Bazując na bardzo szczegółowych danych, pochodzących bezpośrednio z programu magazynowo-produkcyjnego, można stworzyć precyzyjne plany dynamiczniejszego rozwoju przedsiębiorstwa. Zebranie i zweryfikowanie poszczególnych informacji pozwala w relatywnie krótkim czasie zdobyć przewagę nad konkurencją. Wszystko dzięki temu, że korzystając z oprogramowania dla firm przeznaczonego do zarządzania produkcją, właściciel przedsiębiorstwa otrzymuje niezbędne statystyki opisujące zarówno wartość sprzedaży całościowej, jak i tego, który z dostępnych w asortymencie towarów był kupowany najchętniej. Programy umożliwiają również sprawdzenie wydajności działania poszczególnych sekcji produkcji. Wdrożenie ewentualnych poprawek lub technologicznych ulepszeń nie musi być już traktowane w kategoriach znaczącego problemu.

Wsparcie produkcji

PDE to system klasy MRP wspierający zarządzanie procesami produkcyjnymi wewnątrz przedsiębiorstwa. Dzięki unikatowemu podejściu do każdego wyrobu osobno - system jest w stanie zagwarantować spersonalizowane informacje dla każdego z działów osobno jak i pozwolić na bardzo wysoki poziom dostosowywania samego produktu na etapie zamówienia - co znacząco wpływa na redukcję obsługi zarządzania portfolio produktowym przez działy technologiczne. Zakup oprogramowania do zarządzania produkcją może być zatem potraktowany w kategoriach inwestycji, która zwróci się niezwykle szybko. Pełna automatyzacja procesów gwarantuje ogromną oszczędność cennego czasu. Co istotne, znacznej redukcji ulega również prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Jeżeli zależy Ci na rzetelnej obsłudze oraz na programie magazynowym doskonale przystosowanym do konkretnych potrzeb, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.